דירת גג מקבלן באזור השרון, במקור דירת שישה חדרים שהוסבו לארבעה וחצי חדרים

היכרות עם הלקוח והבנת צרכיו ותחביביו אפשרה לדייק את העיצוב והפונקציונאליות של החלל, באופן שיתאים למידותיו כשם שחייט תופר חליפה למודל שלו. היה לי חשוב מאד להביא ,בפן העיצובי ,את האופי של ואורח החיים הייחודי לדייר הבית. הדייר חובב מסעות וטיולים ברחבי העולם ומבלה חלק ניכר ומשמעותי מחייו בנסיעות וטיולים. הבית הזה הוא העוגן שאליו הוא חוזר ולכן רציתי בראש וראשונה להשוות לבית אווירה של מקום חם ועמוק שעוטף אותו בשובו. בנוסף, הנסיעות הרבות חשפו אותו להרבה מאד היסטוריה ועבר אל מול מודרניזציה והתחדשות- וכל אלו השתלבו באופיו ובטעם העיצובי שלו. מבט אחד בבית משקף בדיוק את שני הקווים המנחים הללו- הדיאלוג בין מודרני למיושן נוגע בכל פינה בבית ומייצר תחושה של אקלקטיות וריבוי סגנונות – ממש כמו מקומות שונים בעולם- כאשר בסוף הכל מתכנס להרמוניה ולמנגינה אחת.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה