ניקיון עיצובי ברמת גן

דירת דופלקס בבניין ישן מאד ברמת גן. בדירה מתגוררים זוג עם שלושה ילדים , הבעל הוא צייר מצליח והנגיעות האמנותיות נתנו את אותותיהם בתכנון החלל. הדירה עברה שיפוץ מאסיבי ומקיף כאשר הדגש היה מרחב פתוח ופרקטיות שתאפשר אורך חיים נוח ותחזוקה קלה ונוחה. במרכז החלל ספת רביצה גדולה ומרווחת שנועדה לשכיבה והשתרעות של בני הבית . הספה תוכננה ועוצבה כרהיט מרכזי בחלל עם צבעוניות רכה של גווני התכלת והירוקים. בגב הספה תמונה גדולה ונוכחת פרי מכחולו של הצייר. להדגשת הדרמטיות תוכנן גרם מדרגות העשוי ברזל שחור ומהווה אלמנט פיסולי בחלל והדרמטיות הודגשה ע"י צביעת הקיר בשחור. בכניסה לדירה טפט שחור לבן – יצירה נוספת של האמן ובהמשך שירותי אורחים שנדמה כאילו נלקחו ממועדון ריקודים- רצפת השירותים בגווני שחור וכסף והקיר חופה כולו במראה מעושנת כאשר הברז ומדף הברזל הנושא את הכיור, יוצאים מתוך המראה. הדירה כולה נהנית מנינוח אמנותי וכל אזור מייצר איזושהי הפתעה עיצובית למתבונן בו , אך משתלב נהדר בשפה העיצובית של כלל החלל.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה