קלאסי מודרני

דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה בת ארבעה חדרים כאשר הדגש הוא על חלל ציבורי גדול ומרווח ומטבח נוח ומפנק שיאפשר אירוח קל ונוח של משפחה ונכדים. הדירה הייתה במקורה דירת ארבעה חדרים כאשר בתהליך התמ"א נוספו ממ"ד ומרפסת. על מנת לאפשר חלל גדול ומרווח נשארנו במתכונת של ארבעה חדרים לטובת הרחבת פינת ההסבה , פינת האוכל והמטבח.. הדירה עברה מהפך מקיף הכולל מערכות ותשתיות חדשות לחלוטין. הקו העיצובי שנבחר הוא קלאסי מודרני עם צבעוניות עדינה ודיאלוג בין חומרי גלם כמו עץ , ברזל ואבן. שני עמודים שנחשפו בשלב ההריסות כוסו במראות מעושנות ויצרו תחושה של אלמנטים עיצוביים כאשר מכל פאה של עמוד משתקף חלל אחר בדירה. קיר הטלווזיה חופה בקרמיקה המדמה עץ וההמשכיות שלו לכיוון המסדרון, העצימה את תחושת האורך והמרחב.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה