50 גוונים של אפור בחולון

דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח. לצורך כך הועתק מיקומו של המטבח ותפס את מקומו במקומו של חדר שינה- מה שאיפשר לפתוח את אזור הסלון ולתת מקום של כבוד לאזור פינת האוכל. הדירה ממוקמת בקומה גבוהה ומועשרת במרפסת רחבה עם נוף אורבאני נפלא. הגדלת חלל הסלון ופינת האוכל בתוספת המרפסת הגדולה יוצרים תחושת מרחב נפלאה. הצבעוניות בבית היא מונכרומאטית על סקאלת הגוונים האפורים וגווני האבן. הרצפה- מדמה אבן רחוב בגוונים וטקסטורות משתנות ומייצרת רקע נפלא לריהוט העשיר. קיר הסלון חופה באריחי בטון בגדלים משתנים ומסך הטלוויזיה הוטמע בדלת זכוכית שנעה על מסילה ומסתירה מאחוריה אחסון רב. שולחן פינת האוכל עשוי אבן צפחה מדוקקת וכל החלל כולו מנהל דיאלוג שח חומרי גלם טבעיים בכללם אבן וברזל.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה