פרובנס במיטבו- דירת פנטהאוז בנתניה

דירת קבלן, תכנון עיצוב וליווי משלב תוכניות ראשוני. הדיירים זוג עם שלושה ילדים קטנים. הבקשה הייתה לחלל פתוח ומרווח עם נגיעות פרובנס עיצוביות. הנוף משקיף מכל עבר והצבעוניות שלו חודרת לחלל , משום כך בחרתי להשתמש בגווני התכלת גם בתוך הדירה על מנת לייצר הרמוניה עם הצבעוניות מסביב. החלל המרכזי הוא בגוונים בהירים משולבים בגווני הכחול והתכלת והדגש הוא על אלמנטים מעוטרים ומודגשים המאפיינים את מראה הפרובנס. העיטורים באים לידי ביטוי בכיסאות הבר, גופי התאורה, ידיות המטבח, רגלי השולחנות ועוד. את ההפרדה בין אזור ההסבה לפינת האוכל יוצר מזנון עץ שבתוכו מוסתרת טלוויזיה שיוצאת מתוכו ע"י מנוע , בעת הצורך. חדר שינה ראשי מקבל תחושת גודל ע"י ארון מראות בגווני הנחושת וארון רחצה שעשוי אף הוא מאותם החומרים, גלוי וניצב בחלל.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה