אורבאני מודרני- דירת קבלן, קרית אונו

שתוכננה ועוצבה מחדש עפ"י בקשות וצרכי הלקוח בסגנון אורבאני מודרני . המטבח הפך לחלק מחלל ההסבה תוך התכתבות של גוונים מונוכרומטיים עם נגיעות עדינות של צבע. חומרי הגלם ברובם התבססו על חומרים טבעיים- עץ, אבן, ברזל וזכוכית ודיאלוג בין חומרים קרים לחומרים חמים. חלל הבית הוגדל על ידי שימש בקיר מראה שגרם להשתקפות ולהעצמת תחושת המרחב ויצירת תחושת גובה בעזרת חיפוי קיר סלון בפלטות גדולות של קרמיקה במראה בטון. המרפסת הפכה לחלל הסבה עצמאי על ידי קירוי התקרה בפרגולה חשמלית שמאפשרת שימוש באזור בכל עונות השנה ויוצרת אינטימיות השימוש במוטיב השקיפות , על מנת לייצר תחושת גודל, חוזר גם בחדר שינה ראשי והפעם על ידי שימוש במחיצת זכוכית שקופה כהפרדה בין חדר השינה לחדר הרחצה. הצבעוניות במרחב הדירה הינו שקט ורגוע ומלווה במוטיבים אמנותיים שבולטים ומתעצמים על רקע הגוונים השקטים.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה