קטנה ומטריפה בקרית אונו

דירת שלושה חדרים בשטח כולל של 70 מ"ר בבניין ישן נושן בקרית אונו, שעברה מהפך מהיסוד תוך שינוי וחידוש כל מערך התשתיות של הדירה. המטבח נפתח לחלל הציבורי ליצירת מרחב פתוח ואוורירי . קו העיצוב הוא קלאסי מודרני תוך שימת דגש על קווים ברורים ,מדויקים וניקיון עיצובי על מנת שלא ליצור עומס ויזואלי. הנוף הנשקף מהחלונות ייתר את הצורך בווילונות והאור שוטף את החלל ותורם רבות לתחושת המרחב. הצמחייה הנשקפת מהחוץ תורמת צבעוניות מרעננת למונוכרומטיות של פנים הדירה.במרכז המטבח בר משקאות שמשרת את הדיירים אוהבי האירוח והיין. חדר רחצה גלוי ,כחלק מחדר שינה ראשי וארון רחצה שמתכתב עם ארון הבגדים יוצרים מערך של סוויטת הורים מפנקת. פינת עבודה מברזל מכופף הופכת שולחן עבודה שגרתי לרהיט מעוצב ומסוגנן ומאפשרת לו להשתלב במערך הריהוט בחלל ההסבה. הדגש בפרויקט זה הושם על אחסון, פונקציונאליות וחלוקה לאזורים בשטח קטן יחסית ללא שימוש בקירות מפרידים, תוך דיאלוג בין החומרים שמאפשר להם לשהות יחד בחלל בהרמוניה.

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה