דירת פנטהאוז שעברה מהפך עיצובי כאשר בקשת הלקוחות הייתה למראה קלאסי עם קווים נקיים ומדויקים.

הרצפה חופתה באריחים גדולים 1.20/3.00 מ' במראה של שיש שחור עם נימים מוזהבים. השימוש באריחים גדולים איפשר לגידים של השיש להתפרע באופן חופשי מבלי שייקטע רצף התנועה – והתוצאה היא כעין תמונה מרהיבה של אבן טבעית שמשמשת רקע נפלא לכל הריהוט שמוצג עליה ובנוסף תחושה של חלל גדול ומרווח. שימוש בחלונות גדולים הכניס את החוץ פנימה והדירה מוארת באור טבעי במשך כל שעות היום. הריהוט הבהיר על רקע הריצוף הכהה יצר מראה קלאסי מעודן שאותו שוברת פרוסת גזע עץ טבעי וגס שמשמש כדלפק אכילה וארונות ברזל שחור גולמי לאחסון כלי מטבח. השימוש בגזע העץ ובברזל מהווים ניגוד לקלאסיקה המוצגת בחלל ויוצרים סקרנות עיצובית יחודית. בחדר השינה הראשי חוזר המראה הקלאסי בדמות מיטת עור עם קיר טפט בגב במיטה במראה רטרו- לצד המיטה ארון בגדים שקוף וחדר רחצה חשוף לחלל שקירותיו חופו באריחים גדולים במראה של שיש טבעי בגווני ירוק עז . גם פה בא לידי ביטוי השילוב בין המראה הקלאסי לצד שובבות עיצובית בדמות חדר הרחצה והארון השקופים .

פרוייקטים נוספים

  • 50 גוונים של אפור בחולון

    דירת קבלן במגדל דירות בחולון. תכנון וליווי משלב התוכניות הראשוני. הדירה במקורה הייתה בת חמישה חדרים והדיירים ביקשו לעצמם חלל ציבורי גדול ופתוח.

  • קלאסי מודרני ברעננה

    דירת מגורים ישנה בבניין בן 50 שנים ברעננה שעבר הליכי תמ"א. הדיירים, זוג בגיל השלישי שביקש לתכנן ולעצב לו דירה

  • לבן על לבן- קריית אונו

    דופלקס גג בקרית אונו אשר במקורו היה דירת ארבעה חדרים בבניין רביעייה בן 50 שנים בשטח של 80 מ"ר ולאחר קבלת היתר הורחבה הדירה ל250 מ"ר המשתרעים על פני שתי קומות

השאירו פרטים ואצור אתכם קשר לקביעת פגישה