קמילה מטבחים – אולם תצוגה סנטר ONE, ראשל"צ

במרכז מסחרי ONE התבקשתי לעצב אולם תצוגה למטבחים. המטרה היתה להציג סגנונות שונים של מטבחים, להראות יכולות ייצור, לאפשר תנועה חופשית של לקוחות בחלל שיוכלו לראות, לגעת ולהרגיש את המטבחים ושתי עמדות של מעצבות שיאפשרו קשר עין עם כל החלל. רצפת המקום נבחרה כרצפה לבנה עם תבליטים שיצרה טקסטורה מאד מעניינת על הרצפה והיוותה רקע נפלא למטבחים השונים.

מיד בכניסה מוקם מטבח לבן בוהק ומבריק בשילוב עם שורש עץ ממוחזר שנמרח גם בלכה מבריקה. מטבח זה נתן מענה למראה היוקרתי והאלגנטי.

משאלו מטבח עשוי כולו מזכוכית ועליה כתוביות הקשורות לאוכל, עם אי גדול שמחופה בשיש קונצ'טו צבעוני. מטבח זה נתן מענה למראה המודרני שתורמים לכך שלושה צינורות ענקיים מנירוסטה שמשמשים כקולטי אדים.

עמדת הכיור ומשטח השיש של מטבח זה, מוסתרים ע"י שתי דלתות הזכוכית שנפתחות ומגלות את הכיור.

בהמשך מטבח כפרי עשוי פורמייקה דמוית במבוק עם יחידה פתוחה מעץ ומצידה השני דלתות מסגרת צבועות במראה כפרי שנתנו מענה לאכסון ציוד משרדי שמשרת את המקום.

בנוסף מספר חדרי רחצה במראה מודרני, כפרי ויוקרתי.

תקרת המקום חופתה בבריסול מבריק שנותן תחושה של אורך ותקרה מוגבהת. הבריסול הוא מבריק ויוצר השתקפויות [אפקט מראה] של אולם התצוגה, שגם הן מייצרות תחושה של חלל גדול.

שתי עמדות המעצבות מוקמו בנקודת אסטרטגית בחלל שמאפשרת לצפות הן על הכניסה והן על אולם התצוגה, על הקיר שבגב עמדת העבודה מותקן מסך טלוויזיה שמאפשר ללקוח לצפות בהדמיות ובשרטוטים על מסך גדול.

בעומק אולם התצוגה יחידת ארונות שבה ממוקמים דוגמאות של דלתות מטבח ודוגמאות של שיש.

המקום משדר יוקרה, אלגנטיות, מקצועיות והפגנת יכולת ייצור של מטבחים.