אודות

פינדי בן ארי שמאי - בעלת משרד עצמאי לעיצוב ואדריכלות פנים, מזה למעלה מעשור. המשרד מספק שרותי עיצוב וליווי מקצועי של פרויקטים פרטיים ומסחריים הנמצאים בת הליכי הקמה ו/או שיפוץ. תהליך העבודה נעשה בשיתוף וליווי מלא של הלקוח החל משלב הקונספט הרעיוני, דרך שלב התכנון והביצוע וכלה בשלב עיצוב פירטי רהוט ובחירת אביזרי נוי משלימים. כל התהליך כולו נעשה תוך התאמה לטעמו של הלקוח, לצרכיו ולתקציבו.

הקו המנחה את עבודתה מבוסס על שמירת האיזון בין הדרישות הפונקציונאליות לבין הסגנון העיצובי, תוך הקפדה על התאמת התכנון לצרכי הלקוח משלב הרעיון ועד שלב הביצוע בפועל. באמתחתנו למעלה מ-550 פרויקטים גמורים הכוללים דירות ובתי מגורים, משרדים, בתי קפה ומסעדות, מכוני יופי וספא, אולמות תצוגה ועוד. עובדה זו מאפשרת לנו לספק ללקוח שירות המבוסס על ניסיון רב שנים והתמודדות עם מטרות תקציביות, טכנולוגיות ועיצוביות. הפרויקטים שונים מאד זה מזה באופיים ובחומרי הגמר שלהם , מאחר ונוצרו והותאמו לצרכיו, יכולותיו וחלומותיו של הלקוח.

about1

תהליכי העבודה

 • פגישת הכרות עם הלקוח

  פגישה זו אינה מחויבת בתשלום ומטרתה הכרות ראשונית עם הפרויקט והבנת צרכי הלקוח.
  הכנת סכמה רעיונית – הכנת סקיצה (סכמה רעיונית) המבוססת על הנתונים שנאספו בפגישת ההכרות. הסקיצה מוצגת ומוסברת ללקוח . סקיצה זו תעבור לרמת הביצוע רק לאחר אישורו של הלקוח.

 • הכנת תכניות וכתבי כמויות

  את הסקיצה המוזכרת לעיל, מתרגמים לידי תכניות עבודה ומכמתים אותה לכתב כמויות המאפשר ללקוח לצאת למכרז מול קבלני ביצוע.בשלב בחירת בעלי המקצוע מלווה פינדי את הלקוח ומסייעת לו בבחירת הקבלנים והספקים.

 • בחירת חומרי גלם וגמר

  פינדי מספקת ליווי ויעוץ בבחירת חומרי גלם וגמר מריצוף וסנטריה ועד לאביזרי נוי ובדי ריפוד. התנהלות מול קבלנים וספקים – לאורך כל התהליך שומרת פינדי על קשר אינטנסיבי עם הקבלנים והספקים של הפרויקט, מספקת תשובות ופתרונות ומאמתת ביצוע תכניות.

בנוסף, מספק המשרד את השירותים הבאים:

 • שירותי הדמיה בתלת מימד
 • שירותי מהנדס
 • הגשת תכניות לרשויות למתן היתרי בניה

שירותים אלו יסופקו בתוספת תשלום ויתומחרו בנפרד.

פינדי מקפידה להתעדכן במגמות העיצוב המתחדשות בעולם, על ידי ביקור בתערוכות בינלאומיות ומשמשת יועצת פנים של מגזין "בנין ודיור".